top of page

Курс йоги для дітей "Мамине щастя"

Зі знижкою
50%

Сертифікаційний онлайн курс в записі

 

Ви дізнаєтесь про способи максимального залучення дітей під час занять.

Кожен урок несе максимальну користь для дітей.

Крок за кроком вивчіть тонкощі проведення тренувань.

Зрозумієте, як працювати з дітьми, як їх мотивувати та зацікавити.

Онлайн-курс — це доступно!
Щоб почати навчання, достатньо просто мати доступ до інтернету. Не треба їхати до іншого міста чи за кордон – навчатися можна вдома у комфортних умовах.
Це економія часу і фінансів!
Немає часу пройти заняття? Займайтесь у своєму темпі. Доступ до курсу залишається у вас назавжди.
Після закінчення курсів можна отримати не лише якісні знання, а й сертифікат, який підтверджує факт навчання і надає можливість для подальшого розвитку.

Пси (980 × 336 пикс.).png

Про курс:

Курс дитячої йоги "Мамине Щастя"(рос.мовою) - це авторська методика, спрямована на виправлення постави, порятунок від сколіозу, відновлення природної гнучкості дитячого тіла, та звільнення від різних затискачів в організмі, які спричиняють масу неврологічних та психологічних наслідків.

В курсі, через творчі методики казкотерапії, смакової йоги, медитації та анатомії через йогу, вирішуються дитячі травми, проблеми зі сном, забирається тривожність та гіперактивність у діток та з легкістю розвивається творчий потенціал.

Чи підійде мені цей курс? Так, якщо ви:

- Вихователь чи фахівець, який працює з дітьми

Цілісний підхід – головна перевага курса. Ви одночасно покращуєте фізичний, психічний та ментальний
стан дітей.

- Викладач йоги. Філософія та розуміння йоги. Дитяча йога, особливості та відмінності від дорослої практики. Асани, дихальні вправи, мантри, медитації та ігри в дитячій йозі. Важливі принципи, протипоказання та техніки безпеки.

- Педагог. Ви вивчити техніки, які покращують стан та впливають на життя практично відразу після впровадження. Результати очевидні як особисто вам, так і дітям і їх батькам.

- Батьки, які хочуть виховати щасливу дитину. Діти стають сильнішими і спритнішими з кожним заняттям. Пізнають своє тіло через цікаві та захоплюючі техніки. Можуть займатися самостійно з користю для здоров'я.

 

Викладачі курсу:

Кристина Тєлкова - педагог, сертифікований інструктор з хатха – йоги дитячої та дорослої. Психолог, арт-терапевт.

вступление 4
вступление2
обложка сказки
обложка разминка
гибкая спинка.00_05_26_24.Still002
обложка мамино счастье
дыхание.00_02_45_07.Still002
обложка лебедь
обложка шавасана

Після навчання ви отримаєте:
Теоретичні основи дитячої йоги
Практичні знання
Впевненість у собі

Сертифікат

 

Цей курс зрозумілий і корисний для вашої дитини. Ви легко зможете повторити всі справи з нею. Також цей курс дає усі необхідні інструменти для початку роботи як викладач дитячої йоги.

Програма Курсу:

Відео 1 - Ознайомче відео - легка розминка

Щоб йога-заняття відбулося, спочатку бажано створити настрій, привернути увагу дітей та налаштувати їх на ігровий лад. У цьому нам допомагає розминка. У кадрі тренер та діти: тренер показує вправи - діти повторюють. На відео додані елементи анімації.

Відео 2 - Дихальна практика

Дихальна практика: в кадрі діти дихають у різний спосіб, тренер асистує, поправляє їх, підказує. На відео додані елементи анімації. Заходи безпеки при практиках дихання: У цьому відео представлені легкі дихальні практики, які дозволені дітям, але потрібно враховувати особливості дитячого організму і не перевантажувати дитину. Дитина повинна бути готова до практик дихання. Дитина повинен бути не голодна і поряд із нею потрібно поставити пляшечку з водичкою. Місце для заняття повинно бути теплим і комфортним.

Відео 3 - Гнучка спинка

1. У кадрі транслюються зображення асан, що допомагає дітям працювати з вправами: Розбираємо асани з прикладу тварин. Різні асани розбираємо з прикладу різних тварин. Додаткові матеріали: картки для йоги, гра йога лото. Діти дивляться на картки грають і повторюють асани. У дитини є свій герой, який разом із нею займається йогою.  2. Практика для покращення постави: Синхронна практика відпрацьована з дітьми, працює спокійна музика, тренер веде практику за кадром, на відео ряді описуються назви асан. 3. "Здорова стопа":  Комплекс вправ для стоп. Вирішення проблем з плоскостопістю. Додаткові матеріали: цегла для йоги, м'ячики, масажні валики. Комплекс включає в себе вправи: Тадасана - Доторкнутися до хмаринки Уткатасана - стілець Бджілка Кобра

Відео 4 - Сильний лебідь

1. У кадрі транслюються зображення асан, що допомагає дітям працювати з вправами: Розбираємо асани з прикладу тварин. Різні асани розбираємо з прикладу різних тварин. Додаткові матеріали: картки для йоги, гра йога лото. Діти дивляться на картки грають і повторюють асани. У дитини є свій герой, який разом із нею займається йогою. 2. Практика для покращення постави: Синхронна практика відпрацьована з дітьми, працює спокійна музика, тренер веде практику за кадром, на відео ряді описуються назви асан. 3. "Здорова стопа": Комплекс вправ для стоп. Вирішення проблем з плоскостопістю. Додаткові матеріали: цегла для йоги, м'ячики, масажні валики. Комплекс включає в себе вправи: Фламінго Чайка Лебідь Зайчик Верблюд Шавасана

Відео 5 - Мамине щастя

1. У кадрі транслюються зображення асан, що допомагає дітям працювати з вправами: Розбираємо асани з прикладу тварин. Різні асани розбираємо з прикладу різних тварин. Додаткові матеріали: картки для йоги, гра йога лото. Діти дивляться на картки грають і повторюють асани. У дитини є свій герой, який разом із нею займається йогою. 2. Практика для покращення постави: Синхронна практика відпрацьована з дітьми, працює спокійна музика, тренер веде практику за кадром, на відео ряді описуються назви асан. 3. "Здорова стопа": Комплекс вправ для стоп. Вирішення проблем з плоскостопістю. Додаткові матеріали: цегла для йоги, м'ячики, масажні валики. Комплекс включає в себе вправи: Вулкан Орел Кішка Рибка Летюча миша Мушля

Відео 6- Ранкова розминка

У дітей є те, що практично відсутній у багатьох дорослих: природна гнучкість, витривалість і неймовірна енергійність. І вони з задоволенням роблять щось цікаве за компанію з дорослими. Якщо  ви пробували ходити на заняття йогою і вони здалися вам складними, може бути, варто спробувати заняття в компанії дитини? Буде весело, це я вам гарантую. Якщо ж ваша основна мета — захопити дитину і прищепити йому любов і інтерес до занять спортом, спробуйте перетворити йогу в захоплюючу гру. Як наприклад ця ранкова розминка!

Відео 7- Анатомія через йогу

Тренер в ігровій формі розповідає, як йога допомагає дитячому організму, як різні асани та вправи покращують роботу всього організму. Разом з дітьми вивчаємо складне через легкість.

Відео 8 - Казкотерапія

“Казкотерапія”. Це відео дає можливість вашій дитині розкритися через створення казки про йогу. Ми разом з дітьми розповідаємо казку про йогу (вигадуємо сюжет, пов'язаний з йогою і розповідаємо та показуємо її в кадрі). Додаткові матеріали: герої казки, декорації з паперу, гарна локація. Розповідаємо по черзі та фантазуємо. Користь: Вивільнення від страхів. Довіра у навколишньому світі. Перестає боятися темряви. Вчиться ораторській майстерності і навичкам публічних виступів.

Відео 9 - Дитяча медитація

Записуємо казку медитацію голосом під музику, діти спокійно відпочивають. Практика медитація. Потрібно закрити очі, запропонувати дитині повністю розслабитися, розкрити ручки ніжки та послухати. Медитація: наприкінці кожного заняття, ми розслабляємось, закриваємо очі і входимо в асану Шавасана. Це розслаблююча користь для дитини. Для того, щоб дитина могла зрозуміти потрібно сказати: лягаємо на килимок, закриваємо очі, розкриваємо ручки, розкриваємо ніжки і слухаємо голос…..(текст медитації) Так можна знаходитися від 2 до 5 хвилин, в залежності від того, скільки витримає дитина.

Оплата курсу дитячої йоги "Мамине щастя"

Вартість курсу:

1700 грн. - (доступна оплата частинами від ПриватБанку до 10 платежів за повною ціною 3400грн)

Оберіть варіант оплати:

Для повної оплати

Для оплати частинами від ПриватБанку до 10 платежів)

bottom of page